Запитай в експерта

Догляд за руками

Кількість продуктів: 29

Багато хто з нас не приділяє належної уваги рукам у щоденному догляді, забуваючи, що шкіра на них дуже тонка і схильна до передчасного старіння. Вона потребує ретельного догляду, адже саме руки першими видають вік. Вони піддаються впливу подразників, таких як побутова хімія або низькі температури. Догляд за руками може легко стати частиною вашої щоденної рутини. Подбайте про них за допомогою продуктів, які ви знайдете в нашому асортименті!

Руки - це друга зона після обличчя та шиї, на якій найшвидше проявляються перші ознаки старіння шкіри. На руках дуже швидко з'являються зморшки, шкіра стає в'ялою і сухою. Такі щоденні дії, як миття посуду, використання хімічних засобів без рукавичок, часте миття рук з милом, призводять до того, що шкіра стає сухою, грубою і подразненою. Тому важливо не забувати про руки у своєму щоденному догляді.

Як доглядати за руками?

Щоденний догляд - це ключ до підтримання шкіри рук у хорошому стані. У нашому магазині ви знайдете креми, лосьйони, скраби та маски, наповнені цінними активними інгредієнтами. Коли ви наносите косметику на тіло після ванни, не забувайте про руки і наносьте на них ваш улюблений крем. Крім того, після миття рук із милом нанесіть на них зволожувальний лосьйон. Також корисно раз на тиждень відлущувати шкіру рук, щоб видалити відмерлі клітини шкіри та повернути їй шовковисту м'якість і гладкість. Нанесення живильної, відновлювальної маски з концентрованою дозою активних інгредієнтів також є важливою частиною догляду за руками. Непогано також покласти крем для рук у сумочку або в машину, щоб завжди мати його під рукою, якщо з'явиться відчуття сухості. 

Засоби для догляду за руками

Зволоження, регенерація і відлущування необхідні для підтримання шкіри в хорошому стані. У нашому магазині ви знайдете такі засоби для рук:

  • креми та лосьйони для рук - мають кремоподібну текстуру, швидко вбираються, ефективно зволожують, живлять і відновлюють шкіру;
  • маски для рук - можуть бути у вигляді крему або на тканинній основі. Вони ефективно живлять шкіру необхідними активними компонентами, роблять її м'якою і зволоженою.
  • скраби для рук - чудово відлущують омертвілі клітини шкіри, роблячи її гладенькою та оновленою.

Обирайте відповідний засіб для догляду за руками та насолоджуйтесь мʼякою та доглянутою шкірою рук.

pixel