Запитай в експерта

Косметика для макіяжу очей

Кількість продуктів: 309

Макіяж очей підкреслює погляд і додає йому виразності. На нашому сайті представлені тіні, туші, підводки та багато інших товарів, які урізноманітнять вашу колекцію косметики, і, завдяки яким, ви будете насолоджуватися макіяжем очей годинами!

кількість продуктів: 30/309

Очі привертають найбільше уваги під час розмови з іншою людиною. Іноді достатньо одного погляду, щоб скласти на когось враження або передати свої почуття. Ось чому важливо підкреслити їхню красу та зробити погляд ще виразнішим. Декоративна косметика для очей Cosibella може тобі в цьому допомогти.

Косметика для очей — купуй за найкращою ціною

Ми пропонуємо засоби для макіяжу очей та брів у різному ціновому діапазоні: як від провідних брендів, таких як Affect, Golden Rose, Miya, так і від нішевих марок. Тож ти з легкістю можеш поповнити свою косметичку високоякісними продуктами за розумною ціною.

Відкрий для себе широкий асортимент косметики для очей і створи макіяж, який підкреслить природний колір твоїх зіниць і додасть твоїм очам глибини та загадковості. Це чудовий спосіб підняти настрій і додати впевненості в собі.

Декоративна косметика для очей та брів — що потрібно для макіяжу?

Щоб створити свіжий, легкий макіяж очей, почни з нанесення основи під тіні. Компоненти, що входять до її складу, допоможуть продовжити тривалість макіяжу і, крім того, підтримають шкіру повік у зволоженому стані. Після цього:

  • обери світлі тіні для повік і кінчиком пальця або невеликим пензликом розтушуй їх на повіці — так ти виглядатимеш більш свіжою і відпочилою;
  • щоб підкреслити очі і додати макіяжу трохи пікантності, візьми підводку і проведи довгу лінію на верхній повіці вздовж лінії росту вій. Ти можеш підняти її вгору, якщо бажаєш зробити погляд більш кокетливим;
  • потім розчеши вії від коренів до кінчиків;
  • заверши макіяж доглядом за бровами. Добре розчеши їх, за потреби візуально ущільни олівцем і зафіксуй на місці за допомогою помади або мила для укладки. Для особливих випадків ти також можеш вибрати накладні вії, які стануть надзвичайним обрамленням для твоїх очей. 

Найкращі бренди для макіяжу очей

У магазині Cosibella ти знайдеш різноманітні марки, які пропонують як професійну, так і натуральну косметику для очей. Бренди мають широкі лінійки засобів з різним покриттям, кольорами та формулами, тому кожен знайде щось для себе. Обирай серед бестселерів Claresa, Rom&nd, Unleashia, Wibo та багатьох інших. Роби свій макіяж ідеальним щодня.

pixel