Оплата та доставка

Умови доставки на період військових дій в Україні
  • Доставка посилок Cosibella з Польщі в Україну здійснюється службою Meest ПОШТА протягом 5-9 робочих днів (враховуються дні з понеділка по п'ятницю).
    Увага! Максимальна сума замовлення 150 євро (5000 грн). Всі замовлення вище цієї суми наша система не пропускає. Це пов'язано з митами, якими обкладаються всі посилки вартістю від 150 євро.  Якщо сума замовлення перевищує ліміт, рекомендуємо розділити його на декілька окремих замовлень, щоб сума кожного не перевищувала 5000 грн.
  • Відправка можлива лише на відкриті відділення Нової пошти. Переглянути список діючих відділень можна за посиланням. Ознайомитись детальніше із вартістю доставки ви можете нижче. Також є доставка кур'єром Meest ПОШТА.
Вартість доставки:

Вартість

замовлення

Вартість доставки - відділення Нова Пошта

Вартість доставки - кур'єр Meest ПОШТА

до 499 грн 99 грн 119 грн
500-1199 грн 79 грн 99 грн
1200-1499 грн 49 грн 79 грн
від 1500 грн безкоштовно безкоштовно
Оплата
Післяплата (при отриманні).Ви можете оплатити посилку карткою або готівкою у відділенні Нової Пошти без передоплати. Також є можливість оплати готівкою кур’єру Meest ПОШТА. Комісію за переказ коштів при оплаті післяплатою сплачуємо ми, ви платите тільки суму, вказану на сайті (у замовленні).
Карткою через міжнародну платіжну систему PayU. Після натискання на кнопку "Замовляю із зобов'язанням оплати" відкриється сторінка PayU в українській версії. Там ви можете ввести дані картки та оплатити замовлення. Після введення даних картки відкриється вікно із підтвердженням платежу від вашого банку. Також доступна оплата за допомогою Google Pay або Apple Pay: для цього необхідно натиснути на «Збережені картки» та обрати необхідну картку для оплати.
Увага! При переказі на іноземний рахунок деякі банки вимагають увімкнення функції подвійної конвертації (попереджаємо: вона може стягувати додаткову комісію при оплаті). Система PayU не стягує жодної комісії, тому радимо спочатку спробувати здійснити оплату без подвійної конвертації і включати її лише у разі вимоги банку.

Задаєтесь питанням: чому оплата проходить через систему PayU, а не безпосередньо через банк? Склад знаходиться у Варшаві, тому всі оплати йдуть на польський рахунок власника фірми Cosibella Sp. z o.o.

Екофрендлі доставка: з турботою про Землю

 

Для нас екологія не порожнє слово! ⠀⠀

Наш інтернет-магазин Cosibella один з небагатьох в Україні, який відправляє свої посилки, використовуючи екологічно чисті матеріали, а саме:

1. Еко-картон. Наша упаковка максимально заповнена. Менше порожнього місця - менше витрати природних матеріалів.

2. Скотч - ми замінили звичайний на паперовий еко-скотч.

3. У наших посилках немає повітряно-бульбашкової плівки, тільки перероблений папір і Scropak (біорозкладаний наповнювач).

4. Картка із побажанням виготовлена з перероблених матеріалів.