Оплата та доставка

Умови доставки на період військових дій в Україні
Компанія Cosibella знаходиться в Польщі, тому усі посилки відправляються з нашого складу у Варшаві до України службою Meest ПОШТА або Nova Post Polska. Далі доставка посилок по Україні здійснюється кур’єром Meest ПОШТА або Новою Поштою до відділення чи поштомату (залежно від обраного варіанту доставки).

Увага! Максимальна сума одного замовлення ― 150 євро (5500 грн). Усі замовлення, що перевищують цю суму, наша система не пропускає. Це пов'язано з митами, якими обкладаються всі посилки вартістю від 150 євро. Якщо сума замовлення перевищує цей ліміт, рекомендуємо розділити його на декілька окремих замовлень, щоб сума кожного не перевищувала 5500 грн.
Варіанти доставки:
 • Службою Nova Post Polska (лише для ПЕРЕДОПЛАЧЕНИХ ЗАМОВЛЕНЬ):

  Вартість замовлення

  У відділення чи поштомат Нової Пошти

  до 1199 грн 79 грн
  1200-1499 грн 49 грн
  від 1500 грн 0 грн
  Служба Nova Post Polska доставляє з нашого польського складу в Україну лише передоплачені посилки , які потім відправляються по Україні Новою Поштою. Цей спосіб доставки є швидким та зручним, бо ви отримаєте своє замовлення вже через 3–5 робочих днів та зможете забрати його навіть з поштомата (також є варант доставки у відділення Нової Пошти).
 • Службою Meest ПОШТА (для замовлень з післяплатою та передоплатою):

  Вартість замовлення

  Кур’єром Meest ПОШТА

  У відділення Нової Пошти

  до 499 грн 119 грн 99 грн
  500-1199 грн 99 грн 79 грн
  1200-1499 грн 79 грн 49 грн
  від 1500 грн 0 грн 0 грн
  Служба Meest ПОШТА доставляє посилки з нашого польського складу до Львова, де передає їх Новій Пошті. Тому ви можете обрати доставку у відділення Нової Пошти, де матимете можливість оплатити свою посилку карткою чи готівкою, або адресну доставку кур’єром Meest ПОШТА. Термін доставки становить 5–9 робочих днів.
Способи оплати
У нашому інтернет-магазині ви можете обрати один з наступних способів оплати:
 • Післяплата
  Ви можете оплатити свою посилку карткою або готівкою у відділенні Нової Пошти без передоплати. Також є можливість оплати готівкою кур'єру Meest ПОШТА. Комісію за переказ коштів при оплаті післяплатою сплачуємо ми, ви платите тільки суму, вказану на сайті (у замовленні).
 • Передоплата
  Ви можете оплатити своє замовлення карткою на сайті. Онлайн-оплата здійснюється через міжнародну платіжну систему PayU (для цього потрібно ввести реквізити картки) або за допомогою Google Pay/Apple Pay.

  Увага! При переказі на іноземний рахунок деякі банки вимагають увімкнення функції подвійної конвертації (попереджаємо: вона може стягувати додаткову комісію при оплаті). Система PayU не стягує жодної комісії, тому радимо спочатку спробувати здійснити оплату без подвійної конвертації та включати її лише у разі вимоги банку.

Екофрендлі доставка: з турботою про Землю

 

Для нас екологія не порожнє слово! ⠀⠀

Наш інтернет-магазин Cosibella один з небагатьох в Україні, який відправляє свої посилки, використовуючи екологічно чисті матеріали, а саме:

1. Еко-картон. Наша упаковка максимально заповнена. Менше порожнього місця - менше витрати природних матеріалів.

2. Скотч - ми замінили звичайний на паперовий еко-скотч.

3. У наших посилках немає повітряно-бульбашкової плівки, тільки перероблений папір і Scropak (біорозкладаний наповнювач).

4. Картка із побажанням виготовлена з перероблених матеріалів.