Запитай в експерта

Пензлі для макіяжу

Кількість продуктів: 19

Якісні пензлі – це основа вдалого макіяжу та його необхідний елемент. Вони дозволяють точно наносити засоби для обличчя, очей і губ. Їх ворс може бути синтетичним чи натуральним, і залежно від форми їх можна використовувати різними способами. Дізнатися більше можна у нашому блозі про пензлі для макіяжу!

Нанесення макіяжу можна порівняти з роботою художника, який створює витвір мистецтва. Тут також потрібне "полотно", тобто обличчя, "фарби", тобто косметика, і правильні інструменти, як от пензлі для макіяжу. 

Їх вибір не може бути випадковим — від типу аксесуарів залежить ефект, який ти отримаєш. Щоб трохи полегшити тобі це завдання, у своєму асортименті ми пропонуємо широкий вибір пензликів. Вони бувають різних розмірів і допоможуть тобі легко та приємно створювати дивовижні макіяжі.

В асортименті ти знайдеш пензлі з м'яким синтетичним ворсом, які ідеально підходять для нанесення засобів з рідкими та сипучими формулами. Щетина не вбирає косметику, тому ти не витрачаєш її надмірно і таким чином використовуєш тіні, пудру або ж хайлайтер до останньої краплі.

Пензлі для макіяжу — які існують?

Для нанесення макіяжу тобі недостатньо одного пензлика, адже потрібно адаптувати інструмент до типу продукту, який ти хочеш нанести на обличчя. Ось чому ми пропонуємо різні типи аксесуарів, що відрізняються за формою та розміром.

Пензлі для тональної основи та пудри

Для того, щоб макіяж виглядав природно, тональний крем і пудра повинні бути рівномірно розподілені по обличчю. Найкраще для цього підходять пензлі з широким ворсом, оскільки велика ділянка контакту зі шкірою пришвидшує нанесення засобу. 

Ідеальний пензлик для рідкого тонального крему — з плоским кінчиком, типу flat top. Таким пензлем легко наносити тональний засіб на обличчя і розтушовувати його. Однак розсипчасту косметику краще наносити пензлем з круглою верхівкою — з такою щетиною легше розподілити формулу по шкірі і змішати її з тональним кремом.

Контурні кисті

Контуринг обличчя вимагає неабиякої точності. Рум'яна, хайлайтер і бронзатор потрібно наносити на певні ділянки обличчя, щоб отримати естетично привабливий результат і зберегти пропорції обличчя. З цієї причини обирай пензлик з меншим ворсом, ніж у пензлика для пудри. Також зверніть увагу на форму. Для нанесення:

  • рум'ян найкраще підійде пензлик зі скошеним кінчиком — він ідеально лягає на вилиці,
  • хайлайтера — конічні пензлі, щоб точно підсвітити верхню частину вилиць;
  • бронзера використовуй пензлик з твердою круглою поверхнею (для щік і скронь) і пензлик з короткими щетинками та плоским кінчиком (для контурингу носа);

Пам'ятай, що не варто використовувати один і той самий пензлик для рум'ян, хайлайтера і бронзера одночасно. Косметичні формули змішаються, і результат буде далеким від бажаного.

Пензлі для make-up очей

Щоб макіяж очей виглядав бездоганно, для нанесення тіней використовуйте пензлик з щільним і коротким ворсом. Аксесуар не повинен бути занадто "пухнастим" — така форма стане в нагоді лише для розтушовування кольорів. Тоді що ж обрати?

  • Найкраще наносити тіні пензлем з круглою плоскою голівкою. Ним можна розтушовувати тіні так, щоб між ними не було градієнта кольору.
  • Для підводки очей і брів використовуйте аксесуар з плоским, гострим і тонким кінчиком. Це дозволить зробити лінію достатньо тонкою, і можна уникнути створення "ефекту панди". 

Якщо під час нанесення тіней частинки потрапили на щоку, їх можна легко прибрати великим пензликом для пудри. 

Пензлі для макіяжу губ

Ти можеш просто нанести помаду або блиск, не використовуючи додаткових аксесуарів. Однак, якщо ти, наприклад, користуєшся помадою разом з кимось іншим, краще наносити її пензликом. Добре підійде пензлик з жорсткою, короткою щетиною, зрізаною під кутом. З його допомогою можна акуратно нанести помаду в куточки рота і розподілити по лінії губ. 

Чистка пензликів для макіяжу

Як великі, так і маленькі пензлики для макіяжу слід регулярно мити. Залишки косметики можуть стати ідеальним середовищем для розмноження патогенних мікроорганізмів. Тому кожного разу, коли ти використовуєш немиті аксесуари, ти переносиш мікроорганізми на обличчя. Це може стати причиною появи акне.

Процес чистки пензликів дуже простий. Потрібно просто замочити аксесуари для макіяжу в міцелярній воді на 15-30 хвилин, а потім промити їх. Ти також можеш використовувати спеціальний гель або губку для їх очищення. 

Пензлі для макіяжу обличчя — незамінний аксесуар для будь-якої любительки make-up. Обирай відповідні моделі і починай фарбуватися, як професіонали!

pixel