Запитай в експерта

Косметика для макіяжу губ

Кількість продуктів: 516

Макіяж губ ідеально доповнить будь-який образ та підкреслить вашу чарівну усмішку. На нашому сайті можете обрати помаду чи блиск, олівець чи тінт, які наповнять губи кольором і залишать сяючий або матовий фініш!

кількість продуктів: 30/516

Багато хто відмовляється від макіяжу губ на користь природного вигляду. Однак це хибний стереотип, адже правильний make-up робить губи більш пухкими та привабливими. Щоб досягти цього ефекту, потрібно лише правильно обрати декоративну косметику для губ. У нашому асортименті ти знайдеш широкий вибір помад, блисків, тінтів та олівців для губ. 

Усі вони представлені в Cosibella від провідних брендів на ринку, серед яких 3CE, Annabelle Minerals, Etude House, Eveline Cosmetics, LAMEL, Miya або Paese. Обирай серед десятків кольорових варіантів і підбери ідеальний відтінок продукту відповідно до випадку, стилю одягу, типу зовнішності, а також пори року.

Косметика для макіяжу губ — що обрати?

Пропоновані засоби для губ відрізняються не лише кольором, але й призначенням. У нашій добірці ти знайдеш:

  • помади — мають кремову, шовковисту текстуру. Легко наносяться та досить легко змиваються. Вони можуть містити компоненти, які сприяють догляду за губами і не пересушують шкіру. Помади чудово підходять для щоденного використання;
  • блиски для губ — мають легку, гелеподібну консистенцію. Зазвичай представлені в упакуванні зі зручним аплікатором, який дозволяє легко наносити продукт на губи. Достатньо лише одного дотику, щоб побачити результат! Вони містять мерехтливі частинки, які допомагають створити ефект глянцевих губ;
  • тінти — це рідкий флюїд для губ з надзвичайно легкою текстурою. Їхні пігменти проникають у шкіру, тому ефект є дуже природним, проте доволі стійким. Вони ідеально підходять для тих, хто хоче підкреслити губи, але не любить липкого ефекту, як після нанесення помади або блиску;
  • олівці для губ — використовуй їх як праймер під помаду, щоб покращити стійкість текстури та підсилити колір. Ними також можна контурувати губи, щоб візуально їх збільшити.

Як наносити помаду крок за кроком?

Щоб отримати ідеальний make-up губ, почніть з їх контурування за допомогою олівця. Проведіть тонку лінію навколо губ, трохи виходячи за контури, якщо хочеш візуально їх збільшити. Потім нанеси улюблену помаду, тінт або блиск. Ти також можеш комбінувати і нашаровувати косметику, наприклад, нанести матову помаду, а потім поверх неї — блиск для губ.

Пам'ятай, щоб твої уста виглядали бездоганно, важливо також регулярно доглядати за ними, зволожуючи та відлущуючи загрубілу шкіру. Це дозволить зберегти твої губи гладенькими та м'якими. 

Спробуй нашу декоративну косметику для губ і знайди свою ідеальну формулу та відтінок!

pixel