Догляд за обличчям

Кількість продуктів: 3176

Усвідомлений догляд за обличчям важливий для того, щоб підтримувати шкіру в найкращому стані. Кожен тип шкіри має різні потреби, але основи догляду є спільними для них. Очищення, зволоження, регенерація, різні кроки для боротьби з недоліками, а також профілактика зморшок. У нашому асортименті ви знайдете засоби, які дозволять вам забезпечити комплексний догляд і зберегти вашу шкіру здоровою та красивою!

кількість продуктів: 30/3176

Догляд за обличчям містить три основних етапи та кілька додаткових. Перші три щоденні, інші - регулярні (але не кожен день) або за потребою.

По-перше, очищення шкіри. Це засоби для демакіяжу (міцелярна вода, гідрофільна олія, бальзам, лосьйон тощо) та завершального очищення шкіри (пінка, гель, емульсія, мило і т.д.). Вибір залежить від власних відчуттів і реакції шкіри.

По-друге, тонізація шкіри. Відновити правильний pH-баланс шкіри важливо, але на цьому дія тоніків не закінчується. Сьогодні існують тоніки й тонери для будь-якої потреби та проблеми шкіри (відлущувальні, матуючі, освітлювальні, розгладжувальні та інші).

По-третє, зволоження шкіри. Незалежно від типу шкіри, вона завжди потребує зволоження. Можна використовувати сироватку або олію в комплексі з кремом або крем окремо. Не варто забувати і про зволожувальні засоби для шкіри навколо очей. Вони розроблені з урахуванням особливостей цієї зони.

Час від часу шкіра потребує більш ретельного очищення, зволоження і живлення. Для цього є пілінги, скраби, різні маски та інші допоміжні засоби. Крім того, завжди пам'ятаємо про сонцезахисний крем. А також за бажанням можна регулярно виконувати масаж обличчя за допомогою спеціальних аксесуарів.

pixel