Запитай в експерта

Туші для вій

Кількість продуктів: 36

Туш додає погляду впевненості та характеру. Залежно від ваших уподобань, можете обрати туш, яка потовщує, подовжує або підкручує вії. На нашому сайті знайдете туші з різними типами щіточок і навіть водостійкі засоби. Ознайомтеся та замовляйте!

кількість продуктів: 30/36

Ти мрієш про довгі, витончено закручені, густі вії та хочеш підкреслити свій погляд? Обирай найкращу туш з нашого асортименту. Ми пропонуємо косметику від багатьох відомих брендів. Вони мають формулу, яка не розтікається, не обсипається і не висихає занадто швидко. Туш для вій допоможе ефектно завершити твій макіяж очей. Вистачить кілька рухів щіточкою, аби з легкістю розділити, подовжити або ж підкрутити вії. 

Найкращі туші для вій — як обрати?

Ми пропонуємо туші, призначені для щоденного використання, а також ті, які стійкі до екстремальних умов. При виборі туші для вій зверни увагу на:

  • класичні, нестійкі туші для вій інтенсивного чорного кольору. Вони мають кремову формулу, яка легко наноситься і не обтяжує вії. Крім того, їх можна швидко змити міцелярною водою або іншим засобом для зняття макіяжу;
  • водостійкі туші для особливих випадків, формула яких захищена від вологи та контакту з водою. Ти можеш плакати, займатися спортом або танцювати, не хвилюючись, що туш потече і створить ефект "панди" під повіками. Однак май на увазі, що ця туш змивається трохи довше;
  • якщо у тебе короткі, тендітні вії, тоді обирай туш для подовження;
  • для тонких та не дуже помітних вій ідеально підійде туш, що потовщує.

Пам'ятай, що обирати туш слід відповідно до нагоди, аби твій make-up виглядав бездоганно незалежно від події. 

Коричнева туш для ніжного підкреслення погляду

Туш коричневого кольору однаково добре підкручує і подовжує вії та робить погляд більш теплим і м'яким. Чудово підходить для макіяжу типу “latte make-up”, де відтінки коричневого відіграють головну роль у всьому макіяжі обличчя. Дуже гарну туш такого кольору пропонує бренд Eveline, а також Etude House.

Які туші для вій можна знайти в магазині Cosibella?

Коли мова йде про туш для вій, важлива не тільки формула, але й форма щіточки. Саме вона визначає, чи будуть твої вії подовженими, підкрученими або потовщеними. Ми пропонуємо моделі з:

  • вигнутою щіточкою, зі щетинками різної довжини, яка підходить для прямих вій. Вона делікатно підіймає і подовжує їх;
  • конічною щіточкою — може використовуватися для профарбовування всіх вій, навіть найкоротших та робить вії спокусливо довгими;
  • максі щіточкою — ідеально прочісує вії та додає їм густоти і об'єму. З її допомогою можна створити ефект накладних вій.

В асортименті також є туші з класичними щіточками. Вони добре працюють з густими і довгими від природи віями.

Спробуй наші туші та доповни свій образ за лічені хвилини!

pixel