Запитай в експерта

Holika Holika

Кількість продуктів: 40

Holika Holika - всесвітньо відомий корейський бренд, заснований в 2001 році. Назва бренду являє собою поєднання двох слів: англійське «holic» і корейське «holida», що означає «спокуса». Основна ідея бренду - допомогти жінкам вийняти внутрішню магію. Holika Holika інвестує в дослідження новітніх технологій в косметології і відбирає високоякісні натуральні і активні інгредієнти. Завдяки цьому він створює відмінні якісні та широко відомі косметичні засоби, зокрема: гель алое, тканинні маски, ВВ-креми і засоби для очищення обличчя.

кількість продуктів: 30/40

З кожним роком споживачі стають все більш вимогливими до кожного продукту, який купують. Значення має все: і упаковка, і продукт, і комунікація. 

Прекрасно, що на ринку з'являється все більше брендів, які не тільки виправдовують, а й перевищують очікування. Один з них – бренд корейської косметики Holika Holika.

Особливості бренду Holika Holika

Вперше косметика цього корейського бренду побачила світ у 2001 році і відразу завоювала любов покупців за якісний, ефективний продукт у милій упаковці.

Сама назва Holika Holika також заслуговує на увагу. Одна його частина походить з англійського суфікса "-holic" - залежність від чогось (наприклад, шопоголік). А інша частина - від корейського слова "holida" - "спокуса". В результаті маємо два трактування "залежність від краси" або ж "спокуса красою".

І та, й інша точно відбивають філософію бренду – поєднання естетики та високої якості, які дарують і візуальну насолоду з моменту покупки та видимі результати з моменту використання кожного засобу.

Є кілька причин звернути увагу на Holika Holika:

  1. Широкий асортимент. Серед продуктів бренду ви знайдете понад 60 засобів для догляду за обличчям, тілом та волоссям. В Україні всі їх ви можете знайти та купити на цьому сайті.
  2. Гіпоалергенний склад косметики. Зволоження, чистота та пружність шкіри досягаються за рахунок натурального складу на основі екстрактів та витяжок з екзотичних рослин.
  3. Синергія роботи рецептур традиційної східної медицини та інноваційних виробничих технологій.
  4. Доступність. Одна з філософій корейського косметичного ринку в цілому полягає в тому, що якісний догляд за шкірою має бути доступним кожному. Звідси лояльний цінник на справді працюючі продукти – від тканинних масок для обличчя до бальзаму для волосся. 

Популярні продукти Holika Holika

У шанувальників Холіка Холіка є свої улюбленці серед продуктів бренду. Це тканинні маски для обличчя та засоби на основі соку алое. 

Гель алое – бестселер бренду, який ви якщо і не пробували, то точно бачили чи чули про нього. Свою популярність він по праву отримав за натуральний склад та універсальність – ви можете використовувати його як для зволоження шкіри обличчя, так і для всього тіла, і навіть для живлення кінчиків волосся. 


Підібрати та купити косметику бренду Holika Holika в Україні ви можете прямо на цьому сайті. А ми вам з радістю допоможемо!

pixel