Запитай в експерта

Креми для стоп

Кількість продуктів: 4

Подбайте про шкіру стоп і оберіть правильний крем для її живлення та пом'якшення. Це дозволить позбутися сухості, відчуття дискомфорту та шорсткості. Доглянуті та зволожені стопи чудово виглядають у відкритому взутті та додають вам впевненості. Ознайомтеся з кремами для стоп, які ми пропонуємо!

Креми для стоп — шлях до регенерації та зволоження

Сухість шкіри, шершавість, потріскані п'яти та дискомфорт, який вони спричиняють, можуть ускладнювати виконання простих буденних завдань. Щодня твої ноги піддаються тиску та натиранню. Важливо не забувати про догляд за ними. Застосування кремів для стоп — чудовий спосіб підтримувати шкіру в належному стані: зволоженою, м'якою на дотик і відновленою.

Ефекти регулярного використання кремів для стоп

Правильний догляд забезпечує неймовірні результати для шкіри. Косметичні формули багаті на цінні активні компоненти, які відповідають потребам сухої та загрубілої шкіри. Креми ефективно підвищують рівень вологи, підтримують процеси регенерації, розгладжують шкіру та роблять її надзвичайно м'якою. Вони мають дезодоруючу та антибактеріальну дію, а також освіжаючий ефект, що робить їх корисними для догляду за ногами з проблемами пітливості.

Компоненти, які дбають про стопи

Безумовно, саме склад визначає ефект косметичного засобу. Зволоження, живлення та регенерація шкіри ніг відіграють важливу роль у догляді за ногами. У кремах для стоп ти можеш помітити, зокрема, такі компоненти, як:

  • сечовина — допомагає зробити шкіру надзвичайно м'якою, має розгладжуючу і зволожуючу дію;
  • масло ши — робить шкіру м'якою, гладенькою, зволожує і живить її;
  • молочна кислота — у високих концентраціях відлущує ороговілий шар шкіри, має сильну зволожуючу, пом'якшувальну та регенеруючу дію;
  • цераміди — є одним з компонентів міжклітинного шару, що доповнюють ліпіди в шкірі, а також відновлюють її захисний бар'єр, надають зволожуючу і регенеруючу дію;
  • кокосова олія — живить, збагачує і розгладжує шкіру, при цьому має захисну дію;
  • олія какао — утворює оклюзійну плівку на шкірі, захищає від шкідливого та подразнюючого впливу зовнішніх факторів;
  • пребіотики — живлять мікробіом епідермісу, відновлюючи його баланс та підтримуючи процеси регенерації;
  • ензими — м'яко відлущують ороговілі клітини шкіри, надаючи їй гладкість і приємну м'якість;
  • гіалуронова кислота — має здатність утримувати воду в епідермісі. Вона інтенсивно зволожує шкіру та підвищує її еластичність;
  • олія солодкого мигдалю — ефективно забезпечує живлення шкіри, сприяє її регенерації та утриманню вологи в епідермісі.

Гладенькі п'ятки влітку

У спекотні літні місяці, коли температура повітря змушує оберігати тіло від сонячного проміння, ноги також стають дуже вразливими. І не секрет, що естетичні, шовковисті п'яти додають комфорту та впевненості у кожному кроці. Якщо ти вирішуєш, чи купувати крем для стоп, тоді подумай наскільки важливі для тебе красиві та доглянуті ноги. Якщо так і є, тоді все, що тобі потрібно зробити, — це раз на тиждень наносити пілінговий або розгладжуючий крем, який в основному містить сечовину або ензими. Регулярне відлущування дуже важливе для сприяння регенерації та відновлення епідермісу. Іншим важливим елементом є використання зволожуючого або регенеруючого крему. Для посилення ефекту можна нанести товстіший шар продукту і вдягнути бавовняні шкарпетки. Це буде діяти як лікування та допоможе посилити процес живлення твоєї шкіри.

Cosibella у своєму асортименті підготувала велику кількість різноманітних кремів для стоп. Тому не зволікай, адже ти заслуговуєш на гарні та гладенькі п’яти у будь-яку пору року!

pixel