Співпраця з фондом «Ліс Назавжди»

Співпраця
з фондом «Ліс Назавжди»

Обираючи косметику SkinTra, ви саджаєте ліси разом з нами. Кожен придбаний продукт нашого бренду забезпечує посадку 0,5 м² лісу.

Про фонд

У Cosibella ми думаємо про екологію і робимо все можливе, щоб підтримувати природу. Саме тому ми вирішили, що будемо підтримувати Фонд «Ліс Назавжди» — організацію, яка саджає нові й захищає старі ліси на території всієї Польщі. Свій перший ліс засновники фонду висадили за власні кошти, бажаючи дізнатися, як найкраще підтримувати природу. Фонд об’єднав спільноту фізичних та юридичних осіб, які бажають разом створювати природний простір. Завдяки зібраним коштам купуються нові землі для заліснення або захисту лісів, що вже існують.

Одна з головних цілей фонду полягає в тому, щоб посаджений ліс служив природі, а не економіці. Тому фонд дбає про майбутнє лісів кількома способами. Він захищає землю через право власності, законодавчо та фінансово. Фонд також працює над законодавчими змінами, які значно полегшать захист Лісів назавжди. Основна мета фонду — щоб посаджені ліси служили наступним поколінням.

Чому так важливо садити ліси та захищати їх?

Ми знаємо про прийдешні зміни клімату. Висаджуючи ліси, ми допомагаємо уповільнити вплив людської діяльності на навколишнє середовище. Щоб розв'язати проблему тривалих посушливих періодів, висаджують листяні дерева, які можуть краще впоратися з суворими умовами. На території висаджують місцеві види дерев, що зустрічаються в Польщі. Ліс здатен впоратися сам — саме цим принципом керуються члени фонду «Ліс назавжди». Тому вони не втручаються в розвиток лісу, але здійснюють постійний моніторинг. Окрім дерев, висаджено багато кущів, які приваблюють птахів, а вони допомагають розносити насіння.

Головні переваги проєкт:

  • Ліс запобігає кліматичним змінам — він поглинає шкідливий вуглекислий газ із повітря.
  • У лісовій місцевості нижча температура, що має велике значення для планети з огляду на постійне підвищення температури.
  • Ліс є домом для багатьох видів тварин.
  • Перебування в лісовій місцевості знижує рівень стресу та покращує імунітет.

Що ми робимо?

Ми знаємо, наскільки важливі ліси, і хочемо активно підтримувати їх посадку, тому вирішили регулярно співпрацювати з фондом «Ліс назавжди». Це було б неможливо без вас. Обираючи SkinTra, ви саджаєте ліси разом з нами. Кожен придбаний продукт нашого бренду забезпечує посадку 0,5 м² лісу.

Нині ми спільно висадили 2,1 гектара! Наші ліси розташовані у двох місцях: Боржикова та Суходолек. Під час першої посадки восени 2021 року нам вдалося посадити 9 211 м², а потім навесні 2022 року — 12 401 м². Ліс — це місце, де нам подобається перебувати, тому ми вирішили, що хочемо дізнатися, як виглядає його створення. Разом з фондом ми вирушили на весняну посадку лісів, а попереду у нас наступна — уже восени.

Разом ми посадили
26 182 m2 лісу

pixel