Співпраця z Plastic Bank

Співпраця z Plastic Bank

Кожне зроблене замовлення в нашому магазині – це одна пляшка, яка буде зібрана та перероблена.

Чи знаєш, що…

в океанах знаходиться майже 150 мільйонів тонн пластику? Крім того, щороку до них додається ще кілька тонн. Ми вирішили допомогти, адже моря та океани є частиною довкілля, про яке ми хочемо піклуватися.

Що ми робимо? Ми почали співпрацювати з Plastic Bank – організацією, яка збирає пластик із пляжів перед тим, як він потрапить у воду. Кожне замовлення, зроблене в нашому магазині, – це одна пляшка, яку буде зібрано та перероблено. Ознайомитись із сертифікатом можна за посиланням

Як це працює?

Організація співпрацює з жителями країн, що розвиваються. Мешканці збирають пластик, який засмічує пляжі. В обмін на зібрані відходи вони отримують винагороду у вигляді купонів, які можна використати, щоб купити продукти харчування, оплатити навчання або медичне страхування. Збір пластику – це не лише очищення навколишнього середовища, а й покращення якості життя людей.

Plastic Bank працює в Таїланді, Індонезії, Бразилії, Камеруні, а також на Філіппінах і Гаїті. Наразі зібрано майже 60 мільйонів тонн пластику. Організація створює систему, яка не тільки очищає наше довкілля, а й сприяє переробці використаних упаковок. Пляшки з пляжів, які раніше були сміттям, стають цінною сировиною для виробництва.

Ну що, збереш із нами ще одну пляшку?

Залюбки!
pixel