Запитай в експерта

Clochee

Кількість продуктів: 37

Для польського бренду органічної косметики Clochee фраза «повернення до природи» – не просто слоган. Це косметика для догляду за шкірою, яка втілює ідею життя в стилі еко. Засоби повністю веганські, і жодна тварина не постраждала під час їх виробництва. Упаковка виготовлена з біорозкладної сировини, а вміст продуктів тільки із сертифікованих органічних компонентів. Доглядайте за шкірою свідомо разом із Clochee і Cosibella.com.ua.

кількість продуктів: 30/37

Турбота про здоров'я нерозривно пов'язана із турботою про довкілля. Тільки за допомогою природи людина може залишатися молодими та здоровими на довгі роки. Ми намагаємося зробити ваш шопінг максимально екологічним, тому вибираємо бренди, в яких усі продукти — декоративна косметика, догляд за тілом, обличчям та волоссям, створюються із турботою про природу.

Особливості бренду Clochee

Польський виробник натуральної косметики Clochee у політиці бренду об'єднав екологічність виробництва із турботою про красу та здоров'я кожного споживача.

Бренд Клоше заснували Дар'я Проченко та Юстина Шушкевич. Це їхній спосіб нагадати про те, як важливо серед бурхливого потоку щоденних справ зупинитися і приділити час турботі про себе. 

Одна з великих переваг бренду — використання у виробництві лише органічних, сертифікованих компонентів, які ефективно доглядають шкіру та зберігають природу.

Популярні продукти Clochee

Серед доглядових засобів бренду Клоше хочемо виділити:

  • Бальзами та олії для тіла. Легка текстура кожного із засобів дає приємне відчуття гладкості, не залишаючи на тілі жирної плівки. Продукти за догляду тілом ефективно зволожують шкіру і дарують їй приємний легкий аромат. 
  • Креми та гелі для обличчя. В інтернет-магазині Cosibella ви можете підібрати ідеально відповідний під тип вашої шкіри крем для обличчя. Ми ж рекомендуємо звернути увагу на креми Clochee. Бренд пропонує лінійки як для вікової, так і для молодої шкіри, засоби з яких надовго збережуть пружність та сяйво шкіри.


Придбати польську косметику Clochee в Україні ви можете прямо тут і зараз на сайті Cosibella. З вибором вам завжди раді допомогти наші консультанти.

pixel