Запитай в експерта

RCMA

Кількість продуктів: 1

Американський бренд, створений відомим візажистом. Початковою ідеєю було вдосконалення кіно-, теле- та сценічного макіяжу. Продукцію RCMA люблять професіонали за її стійкість та якість. Крім того, косметика веганська та створюється невеликими партіями. Познайомтеся з брендом та вдоскональте свій макіяж!

Історія бренду RCMA починається в 1963 році, коли його заснував відомий американський візажист Вінсент Кехо. Назва компанії - це абревіатура, яка розшифровується як Дослідницька рада візажистів (The Research Council of Makeup Artists). На сьогоднішній день декоративна косметика бренду користується великим успіхом і довірою у професійних майстрів макіяжу. Крім високої якості продуктів, вони дотримуються принципу cruelty-free and vegan, тобто кошти не тестуються на тваринах і підходять веганам.

Косметика RCMA - вибір зіркових візажистів

Продукти бренду широко використовують на знімальних майданчиках, будь то фотозйомки, кіно чи телебачення. Легкість нанесення і стійкість косметичних засобів дозволяє на довгий час "зберегти обличчя".

Познайомитися з косметикою RCMA ти можеш на сайті Cosibella.com.ua.

pixel