Запитай в експерта

Purito

Кількість продуктів: 37

purito_ua

Це корейський бренд косметики для обличчя. У своїх формулах Purito робить акцент на натуральності та ефективності. Він вважає, що догляд, який складається з десяти кроків, — гарантія здорової шкіри. Purito пропонує веганські засоби для догляду за шкірою в екологічній упаковці. Нещодавно бренд пройшов ребрендинг, змінивши свою назву на Purito Seoul. Нова айдентика не лише символізує оновлення, але й представляє вдосконалені формули продуктів у новій, привабливій упаковці.

кількість продуктів: 30/37

Особливості корейської косметики Purito

Косметика корейського бренду Purito відрізняється від конкурентів акцентом на натуральність компонентів, що використовуються. Турбота про екологію, безпеку для шкіри та виключно позитивні властивості продукції – девіз бренду. Недоліків у використанні практично немає, особливо якщо ознайомитися зі складом зволожуючих масок, кремів, тонерів, гелів для вмивання.

Компоненти, які використовує бренд Purito

Під час виготовлення косметики використовуються натуральні компоненти, які видобуваються безпечним методом та не шкодять шкірі людини чи екології. Бренд поважає природу і намагається допомогти людям наблизитись до неї, взявши найкраще від того, що нам готові дати рідкісні та корисні рослини.

Основу косметики Пуріто складають такі компоненти:

  • Центелла азіатська — рослина, екстракт якої має потужну антиоксидантну дію. Заспокоює, знімає подразнення, зволожує шкіру.
  • Galactomyces — екстракт, отриманий внаслідок ферментації саке. Унікальний компонент, який сприяє кращому проникненню інших активів у шкіру, а також допомагає регулювати виділення шкірного сала, покращує колір обличчя та зволожує шкіру.
  • Ніацинамід – вітамін В3. Особливість його в тому, що шкіри, схильній до жирності, він допомагає впоратися з надмірним виділенням шкірного себуму, а сухій шкірі допомагає підтримувати необхідний рівень зволоження. Також відмінно працює з розширеними порами та додає шкірі сяяння.

За одними лише компонентами можна зрозуміти, що корейська косметика від Пуріто дійсно вартує своїх грошей. Експерти рекомендують спробувати відразу кілька засобів, щоб отримати комплексний результат, який буде реально помітний вам та оточуючим.

Косметика Purito у магазині Cosibella

Найпростіше купити продукцію у нашому інтернет-магазині. Є доставка по всій Україні. Гарантуємо оригінальність засобів для догляду за шкірою. Ви можете вибрати відповідний засіб безпосередньо для вас у нашому каталозі або скористатися послугами консультантів за допомогою кнопки зворотного зв'язку.

pixel