Запитай в експерта

Q+A

Кількість продуктів: 47

Британський косметичний бренд, який прагне адаптувати свою продукцію до потреб клієнтів. Філософія бренду полягає в тому, щоб спростити щоденний догляд, відповідаючи на питання та проблеми, пов’язані з ним. Косметика Q+A (що означає: питання + відповіді) складається на 98% з натуральних компонентів і виготовляється з повною повагою до навколишнього середовища.

кількість продуктів: 30/47

Асортимент косметики Q+A

Британський косметичний бренд Q+A вже багато років відомий покупцям у всій Європі. Його унікальність визначається індивідуальним підходом до кожного типу шкіри. 

Серед косметики Q+A ми можемо знайти різні типи кремів та сироваток, які відповідають потребам різних типів шкіри. У складі засобів марки ви знайдете такі компоненти:

  • гіалуронова кислота — для зволоження шкіри;
  • ніацинамід – для зміцнення захисного бар'єра, освітлення шкіри, а також для регулювання секреції шкірного сала;
  • пептиди — для боротьби з першими ознаками старіння;
  • різні рослинні екстракти – для максимальної користі, яку дарує нам природа.

Бренд дбає про навколишнє середовище, використовуючи безліч «зелених» технологій. Він також перевіряє своїх постачальників, щоб переконатися, що інгредієнти, які вони постачають, отримані із сталого, екологічного виробництва.

При проблемах зі шкірою – сироватка Q+A

Якщо звичайних тоніків, пілінгів або кремів недостатньо, варто звернутися до більш концентрованих засобів. У нашому інтернет-магазині представлений асортимент сироваток для обличчя, призначених для різних типів шкіри та шкірних проблем. Розроблені британськими вченими сироватки Q+A складені таким чином, щоб допомогти розв'язати проблеми максимально ефективно і без шкоди для шкіри.pixel