Косметика для живлення шкіри

Кількість продуктів: 509

Живлення є процесом насичення шкіри необхідними елементами. Це можуть бути жирні кислоти, колаген, ліпіди, олії, вітаміни і т.д. Живильні речовини підвищують імунітет шкіри і запобігають її старінню, захищають від негативного впливу зовнішнього середовища. Це відбувається у зв'язку з посиленням синтезу ліпідів, які виконують захисну функцію.

Підбирати засіб для живлення, як і всю косметику, необхідно відповідно до свого типу шкіри і індивідуальних особливостей. Так, для сухої і чутливої ​​шкіри краще обирати продукти з амінокислотами, ненасиченими жирами, керамідами. Вони відновлять ліпідний бар'єр шкіри, при цьому не перешкоджаючи процесу регенерації. А жирну шкіру краще живити засобами більш легкої текстури і уникати в складах мінеральних олій.

Більш детальну інформацію про живлення всіх типів шкіри і продуктів для них ти знайдеш в інтернет-магазині cosibella.com.ua.

кількість продуктів: 21/509

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити вам комфортний шопінг у нашому магазині. Перебуваючи на цьому сайті, ви погоджуєтесь з умовами їхнього використання. Докладніше про них ви можете дізнатися у політиці конфіденційності.

Закрити
pixel