ASOA

Кількість продуктів: 32

Cosibella.com.ua є офіційним винятковим дистриб'ютором польської косметики ASOA в Україні (натисніть на сертифікат, щоб з ним ознайомитися).

Польський бренд натуральної доглядової косметики ручної роботи ASOA створили Ася і Бартек. Вони з особливим трепетом ставляться до складів засобів - компоненти привозять з Африки та Індії прямо з плантацій. Ася і Бартек тестують продукцію на собі і близьких. Крім того, результати їх роботи піддаються дерматологічним і мікробіологічним дослідженням, і після цього косметика ASOA потрапляє в європейську базу CPNP.

ASOA - це якісний догляд за доступною ціною 

Асортимент компанії включає в себе як легкі гідролати, так і живильні креми, сироватки, а також пілінги і маски для різних типів шкіри. Косметика заснована на рослинних екстрактах та інших натуральних компонентах, тому ризик негативної реакції шкіри мінімальний.

На сайті cosibella.com.ua представлений великий вибір косметики ASOA, знайди ідеальний засіб для себе!

кількість продуктів: 21/32

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити вам комфортний шопінг у нашому магазині. Перебуваючи на цьому сайті, ви погоджуєтесь з умовами їхнього використання. Докладніше про них ви можете дізнатися у політиці конфіденційності.

Закрити
pixel