Співпраця з UN Carbon Offset
Співпраця
з UN Carbon Offset
Завдяки нашому внеску аж 215 тонн вуглекислого газу від традиційних видів палива не потрапить до довкілля, оскільки їх замінить екологічна біомаса.
Зелена енергетика
Cosibella — це не просто бізнес-проєкт. Завдяки нашій діяльності ми хочемо позитивно впливати на екосистему нашої планети. Як і будь-який бізнес, ми залишаємо вуглецевий слід у вигляді вуглекислого газу, що потрапляє в атмосферу. Ми активно працюємо над тим, щоб наш вплив на навколишнє середовище був якомога меншим. З цією метою ми використовуємо різноманітні рішення, щоб, серед іншого, зменшити наш вуглецевий слід в атмосфері та звести до мінімуму використання матеріалів, які не підлягають переробці.
Однак ми усвідомлюємо, що цього недостатньо. Ми живемо на одній планеті, і тому екологічні дії, які ми здійснюємо тут, впливають на повітря на іншому кінці світу. Тож ми запитали себе — чому б не піти у зворотному напрямку?
Саме з цією метою ми приєдналися до програми компенсації вуглецю (carbon offset), створену ООН. Ця програма фінансує зелену енергетику в країнах, що розвиваються, — в Азії та Африці. Завдяки нашому внеску 169 тонн вуглекислого газу від традиційних видів палива не потрапить до довкілля, бо їх замінить екологічна біомаса.
Як ми це робимо?
В Індії розроблено унікальний проєкт з виробництва електроенергії шляхом спалювання лушпиння, що залишається після збору врожаю рису. Його значення для місцевих громад важко переоцінити, адже він створює нові робочі місця та використовує доступні матеріали. Проєкт полягає у створенні мережі міні- та мікроелектростанцій, які здатні задовольнити потреби домогосподарств і малих та середніх підприємств.
Головні переваги проєкту:
- скорочення викидів CO2 від спалювання рисового лушпиння на полях як сільськогосподарських відходів;
- виробництво зеленої енергії, майже на 100% безвідходної;
- забезпечення електроенергією в режимі 24/7 завдяки поєднанню виробництва електроенергії на турбінах, що приводяться в дію спалюванням лушпиння, та на фотоелектричних панелях;
- стрибок у розвитку місцевого бізнесу завдяки постачанню постійно доступної електроенергії і, таким чином, поліпшення якості життя в бідних районах;
- збільшення доступу до питної води завдяки постійному постачанню фільтрів для води, зокрема, в школах та лікарнях.
Наостанок, цікавинка: щоб максимально зменшити відходи від спалювання лушпиння, з попелу виготовляють... ароматичні палички, які можна купити в магазинах.