Запитай в експерта

Aromatica

Кількість продуктів: 46

Корейський бренд, який пропонує засоби для догляду за шкірою обличчя, тіла і волоссям, формули яких багаті натуральними та органічними компонентами. Косметика створена на основі захоплення ароматерапією та з думкою про людей, які страждають від різних захворювань шкіри, таких як чутливість і схильність до алергічних реакцій. Ознайомтеся з брендом та оберіть продукти для себе!

кількість продуктів: 30/46

Сьогодні ми легко можемо купити натуральну веганську косметику та доглядати за собою, не завдаючи шкоди природі. Один з брендів, який зробив це можливим – Aromatica. 

Особливості бренду Aromatica

Бренд корейської косметики Ароматика був заснований в 2004 році корейським ароматерапевтом Джеррі Кімом. Основна філософія бренду – берегти красу, зберігаючи планету. 

Така місія дає концерну ряд особливостей:

  1. Завдяки незалежним дослідженням у власних лабораторіях, технологи бренду змогли знайти безпечну альтернативу 11 видам хімічних сполук: сульфатам (SLS, SLES, ALS,ALES), синтетичним ароматизаторам, Cocamidopropyl Betaine, парабенам, синтетичним UV-фільтрам, ПЕГ емульгаторам, феноксіетанолу, мінеральним оліям, силіконам, етаноламіну, синтетичним барвникам.
  2. У виробництві використовують 100% натуральних рослинних інгредієнтів. Всі продукти мають сертифікати, що підтверджують веганський, органічний, натуральний склад. Ароматика є офіційним партнером Vegan Society.
  3. Бренд не використовує продукти тваринного походження та екстракти рослин, що зникають - вся косметика, починаючи від догляду за шкірою обличчя та закінчуючи шампунем для волосся, проходить екологічну сертифікацію.

Популярні продукти 

Серед великого асортименту бренду особливою популярністю користуються:

  • Засоби з лінійки Tea Tree - продукти, які допомагають боротися з недосконалостями шкіри. Регулярне використання цієї серії корейської косметики у догляді помітно покращує стан шкіри обличчя, купуючи запалення та роблячи її гладкішою.
  • Доглядова косметика для волосся з екстрактом розмарину. Особливість лінійки в тому, що її використання не маскує проблему, а вирішує її через догляд за шкірою голови та вплив безпосередньо на саме волосся.


Купити оригінальну корейську косметику бренду Aromatica в Україні можна в інтернет-магазині Cosibella. Тут ми зібрали широкий асортимент доглядових засобів – від тонерів для обличчя до скрабів для тіла, які ви отримаєте вже за кілька днів після замовлення.

pixel