Запитай в експерта

Dermalogica

Кількість продуктів: 34

Американський бренд із багаторічним досвідом у сфері виробництва косметики, який дотримується комплексного підходу до догляду за шкірою. Dermalogica створює професійні засоби, які покращують стан шкіри. Усі продукти веганські, а їх упаковка повністю розкладається або переробляється. Ознайомтеся із пропозицією бренду і подбайте про свою шкіру!

кількість продуктів: 30/34

З моменту заснування бренд дотримується принципів екологічності.

Особливості засобів Dermalogica:

  • сертифіковані як веганські;
  • в формулах відсутні штучні барвники, ароматизатори та інші шкідливі компоненти;
  • не тестують на тваринах.

Крім того, косметика Дермалоджика є професійною, при цьому вона розрахована як для застосування в косметологічному кабінеті, так і в домашньому догляді. Такі продукти часто називають космецевтикою. Це означає, що вони об'єднують в собі доглядові та лікувальні властивості. Складаючи свій догляд з комплексу такої косметики, в домашніх умовах можна домогтися вираженого ефекту.

Дермалоджика: переваги бренду

Dermalogica ніколи не гналася за красою, головний їх орієнтир - здоров'я. Результат від застосування засобів у своєму догляді більшість людей бачить відразу. При боротьбі з більш складними проблемами шкіри (наприклад, вікові зміни, акне або гіперпігментація) ефект накопичувальний.

Серед усього асортименту американського бренду можна знайти окремі продукти, а також комплекси засобів у наборах. Наприклад:

  • набір засобів з ефективною антивіковою дією;
  • лікувальний очищающий набір для проблемної шкіри;
  • набір косметичних засобів для сухої і зневодненої шкіри;
  • набір «Справжнє полегшення для чутливої шкіри»;
  • набір бестселерів бренду Dermalogica.

Вся косметика марки багатофункціональна і часто поєднує в собі кілька властивостей: антивікові, зволожуючі, проти недоліків та інші.

Подбай про здоров'я своєї шкіри - замовляй оригінальні засоби Dermalogica в інтернет-магазині Cosibella.com.ua. На сайті створено всі умови для вигідної покупки: найкраща ціна на ринку, оригінальна продукція, доставка з Варшави до України протягом 5 робочих днів. Ми доставляємо не тільки в обласні центри (Київ, Одеса, Харків та ін.), але і у віддалені населені пункти, де є відділення Нової пошти. Купити можна самостійно або зв'язавшись з нашими менеджерами в соцмережах/по телефону, що вказані на сайті.

pixel