Запитай в експерта

Heimish

Кількість продуктів: 23

Корейський виробник доглядової і декоративної косметики, який стверджує, що кожна жінка унікальна, а макіяж лише підкреслює її природну красу. Косметика бренду піклується про здоров'я шкіри та містить лише корисні для неї компоненти. Формули всіх засобів є натуральними та веганськими. Бестселером бренду є бальзам для зняття макіяжу All Clean Balm, який підходить для всіх типів шкіри, навіть чутливої ​​і легко видаляє макіяж. Спробуйте!

Одна з причин популярності корейської косметики – працюючий і водночас натуральний склад. Догляд за собою займає особливе місце в житті жителів Кореї і вони всіляко прагнуть зробити його максимально екологічним та безпечним для здоров'я, починаючи з очищення пінкою для вмивання та закінчуючи нанесенням фінішного крему.

Бренд корейської косметики Heimish – не виняток. 

Особливості бренду Heimish

Хейміш дотримується філософії “доглянута шкіра без зусиль” і є виробником декоративної та доглядової косметики.

Ми ретельно вибираємо продукти та бренди для інтернет-магазину Cosibella та Heimish, без сумніву, заслуговує на любов і довіру з багатьох причин:

  1. Це молодий бренд (заснований у 2016 році) і у своєму виробництві він використовує новітні технології.
  2. Хейміш виробляють натуральну гіпоалергенну косметику без парабенів.
  3. Абсолютно кожен продукт бренду проходить сертифікацію та не тестується на тваринах.
  4. Декоративна косметика також містить у своєму складі доглядові компоненти та піклується про шкіру, навіть коли ви нанесли макіяж.
  5. Популярні продукти Heimish

Справжніми бестселерами бренду стали:

  • Гідрофільний бальзам. Засіб підходить для всіх типів шкіри, ефективно очищає її, не порушуючи ліпідний баланс, містить лише натуральні інгредієнти.
  • Очищаючі пінки та гелі. Засоби для очищення Хейміш легко справляються з будь-якими забрудненнями, не дратуючи та не пересушуючи при цьому шкіру.


В Україні косметику Heimish можна купити в інтернет-магазині Cosibella. Також тут ви можете підібрати для себе відхід від найкращих європейських та корейських виробників – від гідрофільного бальзаму до крему для рук.

pixel