Запитай в експерта

Laneige

Кількість продуктів: 21

Назва корейського бренду походить від французького слова, що означає «сніг». Філософія бренду полягає у створенні косметики, необхідної для отримання ідеальної, зволоженої та чистої шкіри, як сніжинки. Ознайомтеся з асортиментом, де ви знайдете косметику для догляду за шкірою обличчя, засновану на дії передових водних комплексів, щоб забезпечити їй необхідний рівень зволоження.

Коли на ринку з'являються новинки, ми сприймаємо їх як щось, що розробили зовсім недавно і відразу пустили в продаж. Але насправді виробники працюють десятиліттями над своїми продуктами, завойовуючи любов користувачів. А до нас вони потрапляють завдяки байєрам, які знаходять класні бренди та знайомлять нас із ними.

Особливості бренду Laneige

Так сталося і з корейською косметикою Laneige. Тільки уявіть, цей бренд був заснований ще в 1994 році і з того часу став улюбленцем користувачів по всьому світу. Але ж ми дізналися про нього не так давно, правда?

Бренд належить найбільшому у Кореї концерну Amore Pacific. Назва Ланеж походить від "la neige", що означає "сніг". Таку назву бренд має не просто так:

  • до складу засобів входить тала вода зі снігових вершин Гімалаїв;
  • всі продукти бренду мають легку текстуру, що не заважає їм проникати в глибокі шари шкіри, працюючи на її зволоження, сяйво та порцелянову гладкість;
  • широку популярність косметика Ланеж набула завдяки своїм натуральним і водночас працюючим складникам.

Вже 28 років бренд виробляє засоби для догляду за шкірою – від очищення до сироваток та масок, серед яких є бестселери, без яких багато українок уже не представляють свою beauty routine.

Популярні лінійки продуктів Laneige

Корейська косметика по праву стає все більш популярною в Україні – вартість, від якої не коле серце, висока якість та ефективність не залишають байдужими та закохують у корейські бренди. Особливою любов'ю стали різні корейські маски - від тканинних до альгінатних.

Laneige – не виняток. До найпопулярніших продуктів бренду відносяться нічні маски для губ та нічні маски для обличчя. Засоби для губ, як і догляд для обличчя, мають натуральний склад, дарують шкірі глибоке зволоження.

А найприємніше - не потрібно засікати час і чекати - просто наносите маску і лягайте спати. Засіб працюватиме, поки ви відпочиваєте!


А купити оригінальні засоби бренду Ланеж в Україні ви можете легко та швидко в інтернет-магазині Cosibella.

pixel