Запитай в експерта

Nacomi

Кількість продуктів: 71

Польський бренд натуральної косметики за доступними цінами. В асортименті є доглядові засоби для шкіри обличчя, тіла та волосся, а також засоби для дітей. Серія косметики Next Level задовольняє потреби найвибагливіших клієнтів, які шукають ефективні активні компоненти у складі із зазначенням їх концентрації. Компанія постійно розвивається, створюючи нові бренди, такі як Fluff і Trust My Sister.

кількість продуктів: 30/71

Хоча лідером косметичного ринку сьогодні є виробники з Південної Кореї, не забуваймо, що існує також безліч європейських брендів, вартих уваги. Один з них – польський бренд Nacomi.

Особливості бренду Nacomi

Польський бренд натуральної косметики Накомі було засновано у 2012 році. З того часу компанія постійно зростає, збільшуючи виробничі потужності та розширюючи асортимент. 

Стрімке зростання та успіх Nacomi не справа випадку чи везіння, а цілком заслужена нагорода за:

  • натуральний, гіпоалергенний склад кожного продукту
  • використання екологічно чистої сировини без парабенів та консервантів
  • виробництво без тестування на тварин
  • активну благодійну діяльність

Також усі продукти бренду Накомі мають європейські сертифікати якості.

Популярні засоби Nacomi

Nacomi випускає великий асортимент продуктів: догляд за волоссям, обличчям (маски, сироватки, креми, скраби, очищення, засоби для обличчя з кислотами) та тілом, доглядова косметика для чоловіків, продукти для вагітних та малюків, сонцезахисні засоби тощо. 

Хоч усі вони мають високу якість та ефективність, є, все ж таки, і улюбленці:

  1. Сироватки та пілінги з кислотами. Результат дійсно закохує - чиста, гладка, сяюча шкіра, яка виглядає бездоганно і не потребує нанесення тонального крему.
  2. Маски для обличчя. Сильно любимо їх за ефективність та різноманітність – кремові, альгінатні, на основі глини, активованого вугілля, пілінг-маски. Кожна з них заслуговує на увагу - підбирайте за типом шкіри і насолоджуйтесь!
  3. Креми та гелі для обличчя. Зволоження, харчування, матовість, боротьба із запаленнями - якою б не була ваша мета, бренд Nacomi точно є те, що дасть вам відчутний та видимий результат.


Продукти Накомі можна купити в Україні в інтернет-магазині Cosibella. Тут ви можете зібрати доглядову лінійку, що підходить вам за типом шкіри та за призначенням – від засобів для очищення шкіри до зволожуючих кремів та сироваток.

pixel