Запитай в експерта

Secret Key

Кількість продуктів: 32

Корейський бренд, який ідеально вписується в канон K-Beauty. У його асортименті ви знайдете засоби для догляду за шкірою обличчя з інтенсивною й різноспрямованою дією. Secret Key працює з найкращими фахівцями Кореї, які дбають про те, щоб синергетична дія компонентів максимально позитивно впливала на стан епідермісу. Побалуйте свою шкіру корейським доглядом!

кількість продуктів: 30/32

На жаль, не до кожної необхідної двері у своєму житті ми можемо легко підібрати ключі. Але ключ до краси ми готові вам подарувати прямо зараз - це корейська косметика бренду Secret Key.

Особливості бренду Secret Key

Секрет популярності косметики Сікрет Кей - поєднання традиційних рецептур древньої східної медицини з новітніми технологіями виробництва, а також у тому, що:

  •  бренд має власну дослідницьку лабораторію - це дозволяє розробляти унікальні формули, що працюють, на основі натуральних компонентів;
  • у виробництві доглядової косметики Secret Key використовуються екзотичні інгредієнти: маточне молочко, муцин равлики, зміїна отрута та перлинна пудра;
  • кожен із продуктів бренду має натуральний склад, що підтверджують міжнародні сертифікати якості;
  • відгуки десятків тисяч користувачів з усього світу підтверджують, що ефект після застосування доглядових засобів бренду помітний вже після кількох застосувань.

Популярні компоненти у продуктах Secret Key

Крім екзотичних інгредієнтів, у корейській косметиці Secret Key використовуються такі компоненти, як пребіотики та ферменти. 

Пребіотики допомагають нейтралізувати негативний вплив навколишнього середовища та повернути епідермісу здоровий баланс корисних бактерій. Саме через їх дисбаланс часто виникають висипання і порушується робота сальних залоз. Пребіотики – найважливіший компонент для догляду за шкірою обличчя. Косметика з пребіотиками особливо актуальна, якщо ви міський житель. 

А ферменти допомагають покращити всмоктування активних речовин для роботи у глибших шарах шкіри. Ферменти найчастіше додаються в есенції для обличчя, сироватки, маски та креми. Використання цих засобів дає ферментам час, щоб проникнути у глибокі шари епідермісу і почати діяти.


Під брендом Secret Key виробляється понад триста позицій доглядової (обличчя, тіло, волосся) та декоративної косметики. Найпопулярніші продукти та засоби ви можете купити в Україні на сайті Cosibella.

pixel