The Ordinary

Кількість продуктів: 63

 

Cosibella.com.ua є офіційним представником косметики The Ordinary в Україні. Доказ Ви зможете знайти на офіційному сайті виробника Deciem deciem.com. Перейшовши за посиланням, на карті світу виберіть бренд The ​​Ordinary і натисніть на Україну.

The Ordinary - це канадський бренд, який створює продукти, використовуючи простий склад. Дослідники, керуючись принципом прозорості, створили широкий спектр різноманітної продукції, тим самим сприяючи створенню відповідних наборів по догляду для всіма типіами шкіри.

The Ordinary є брендом фірми Deciem, що не тестує свою продукцію на тваринах. Всі продукти не мають в складі парабенів, сульфатів, тваринних жирів, пігментів на основі смоли, кам'яного вугілля, формальдегіду, ртуті, оксибензон.

Купити косметику The Ordinary за найкращими цінами в Україні Ви можете прямо на цьому сайті. У нас тільки сертифікована і оригінальна продукція.

Помічник по продукції The Ordinary

Як використовувати продукти The Ordinary

кількість продуктів: 21/63

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити вам комфортний шопінг у нашому магазині. Перебуваючи на цьому сайті, ви погоджуєтесь з умовами їхнього використання. Докладніше про них ви можете дізнатися у політиці конфіденційності.

Закрити
pixel