The Ordinary

( кількість продуктів: 44 )

The Ordinary це марка, яка створює продукти з простою композицією, робота яких в основному відображена в дослідженнях. Дослідники, які керуються принципом прозорості створили широкий спектр різноманітної продукції, тим самим сприяючи створенню відповідних наборів по догляду для всіх типів шкіри. Елегантні і естетичні упаковки і доступність є додатковими особливостями цього незвичайного бренду який є надзвичайно успішним в усьому світі.

The Ordinary це бренд Deciem. Deciem не перевіряє свою продукцію на тваринах. Всі продукти, включаючи The Ordinary не включають парабени, сульфати, мінеральні масла, тваринне масло, смоли барвників з вугля, формальдегід, ртуть, оксибензон.

УВАГА! Остерігайтеся підробок, не робіть замовлення на сумнівних сайтах. Справжню косметику The Ordinary в Україні мало хто продає, і ми - одні з небагатьох. Доказом, що ми є офіційним представником , Ви зможете знайти на офіційному сайті виробника Deciem https://deciem.com. Перейшовши на їх сторінку в правому верхньому куті Вам потрібно натиснути на значок локалізації біля значка instagram, далі перейти на retailer network, коли на екрані буде карта світу, оберіть бренд The Ordinary і наведіть на Україну.

Ознайомтеся, з якими проблемами бореться The Ordinary

Як використовувати продукти The Ordinary

pixel