Timeless Skin Care

Кількість продуктів: 31

Timeless

Cosibella - офіційний представник американської косметики Timeless в Україні.

З сертифікатом можна ознайомитись за посиланням.

Американський бренд Timeless був створений у 2009 році парою - Веронікою та Алексом Педерсен. Компанія має власний завод в Південній Каліфорнії, де продукція виготовляється під повним контролем фахівців. Timeless створюють прості і натуральні склади. У засобах бренду ви не знайдете парабени, штучні барвники та консерванти. Більшість продуктів також не містить компоненти тваринного походження. Крім того, компанія строго дотримується принципу cruelty-free.

Переваги косметики Timeless Skin Care

Головна особливість бренду - це високі концентрації активних речовин в сироватках та інших засобах. Серед них гіалуронова кислотавітамін С і вітамін В5, Matrixyl 3000 тощо. Це дозволяє ефективно справлятися з першими ознаками старіння та іншими недосконалостями шкіри. Компанія прагне поєднувати якість і доступність в своїх продуктах.

Оригінальну косметику Timeless ви можете купити в Україні в інтернет-магазині Cosibella.

кількість продуктів: 21/31

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити вам комфортний шопінг у нашому магазині. Перебуваючи на цьому сайті, ви погоджуєтесь з умовами їхнього використання. Докладніше про них ви можете дізнатися у політиці конфіденційності.

Закрити
pixel