SkinTra

Кількість продуктів: 10

 

SkinTra - це польський бренд доглядової косметики, який створив засновник нашого магазину Cosibella - Януш Лісс. Робота над створенням власної косметики почалася в 2020 році під керівництвом косметолога і керівника проекту Наталії. Маючи багатий досвід спілкування з клієнтами, Наталія добре знає, з якими проблемами ми стикаємося і в яку косметику потребуємо.

SkinTra (Skin Transformation) - це косметика для всіх

Головні особливості продуктів SkinTra: поєднання технологій і природи при розробці формул, прості склади, відсутність ароматизаторів і, найголовніше, висока концентрація активних компонентів (ретиналь, вітамін Скислоти та інші). Бренд також дотримується принципу "низька ціна та висока якість". Косметика SkinTra прагне бути доступною для всіх і кожному продемонструвати свою ефективність.

Крім того, наш бренд співпрацює з фондом "Ліс назавжди". Це означає, що на кожен вироблений нами продукт буде висаджено 1 м² лісу. Піклуючись про свою шкіру, ви можете подбати і про навколишнє середовище.

Купити засоби SkinTra, а також дізнатися всю детальну інформацію про кожен з них можна на сайті Cosibella.com.ua.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити вам комфортний шопінг у нашому магазині. Перебуваючи на цьому сайті, ви погоджуєтесь з умовами їхнього використання. Докладніше про них ви можете дізнатися у політиці конфіденційності.

Закрити
pixel