Догляд за обличчям

Кількість продуктів: 2209

Догляд за обличчям включає в себе три основних етапи та кілька додаткових. Перші три щоденні, інші - регулярні (але не кожен день) або за потребою.

По-перше, очищення шкіри. Воно включає в себе засоби для демакіяжу (міцелярна вода, гідрофільна олія, бальзам, лосьйон і т.д.) та завершального очищення шкіри (пінка, гель, емульсія, мило і т.д.). Вибір залежить від власних відчуттів і реакції шкіри.

По-друге, тонізація шкіри. Відновити правильний pH-баланс шкіри важливо, але на цьому дія тоніків не закінчується. Сьогодні існують тоніки і тонери для будь-якої потреби і проблеми шкіри (відлущуючі, матуючі, освітлюючі, розгладжуючі та інші).

По-третє, зволоження шкіри. Незалежно від типу шкіри, вона завжди потребує зволоження. Можна використовувати сироватку або олію в комплексі з кремом або крем окремо. Не варто забувати і про зволожуючі засоби для шкіри навколо очей. Вони розроблені з урахуванням особливостей цієї зони.

Час від часу шкіра потребує більш ретельного очищення, зволоження і живлення. Для цього є пілінги, скраби, різні маски та інші допоміжні засоби. Крім того, завжди пам'ятаємо про сонцезахисний крем. А також при бажанні можна регулярно виконувати масаж обличчя за допомогою спеціальних аксесуарів.

кількість продуктів: 21/2209

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити вам комфортний шопінг у нашому магазині. Перебуваючи на цьому сайті, ви погоджуєтесь з умовами їхнього використання. Докладніше про них ви можете дізнатися у політиці конфіденційності.

Закрити
pixel