Запитай в експерта

Liqpharm

Кількість продуктів: 9

Ефективність і висока концентрація активних компонентів – це те, що представляє польський бренд Liqpharm. У його асортименті лише п’ять продуктів, але, незважаючи на це, засновники знають, що їхня косметика забезпечить шкіру усім необхідним. Продукція містить відомі компоненти з доведеною дією та низьким рН. Усе це для того, щоб вона працювала максимально ефективно. Переконайтеся у цьому!

Cosibella є офіційним представником польської косметики Liqpharm в Україні. Ознайомитись із сертифікатом можна за посиланням.

Liqpharm - це польський бренд доглядової косметики, який з'явився в 2014 році. В компанії працюють фахівці з області фармацевтики і дерматології. При розробці засобів вони використовують зрозумілі речовини, наприклад, гіалуронову кислоту, вітаміни Е, С, ретинол і т.д. Запорука ефективності продуктів Liqpharm - високі концентрації активних компонентів.

Як працює косметика Liqpharm?

Асортимент компанії включає засоби для різних типів і потреб шкіри. Особливий акцент робиться на anti-age ефект, а також регенеруючі властивості продуктів. Крім того, сироватки бренду допомагають боротися з пігментацією і недоліками шкіри, зволожують її.

pixel